MAX620H250
External dimensions 687 x 528 x 276 mm / 27.05 x 20.79 x 10.86 inch
Internal dimensions 620 x 460 x 250 mm / 24.40 x 18.11 x 9.84 inch
Cover depth – bottom 60 + 190 mm / 2.36 + 7.48 inch